Akční hra KYN inspirovaná tradičními RPG hrami vychází již brzy

KYN je hra dvou Holanďanů, kteří na ni pracovali přes čtyři roky. Odkazují se přitom na tradiční RPG hry, na kterých vyrůstala většina čtenářů. Ve světě, ve kterém se míchá severská mytologie a magie, se hráč chopí až šesti postav, se kterými se bude prosekávat nepřáteli. KYN bude spuštěn již zhruba za měsíc, 28. července.

KYN

KYN FOTO: Versus Evil

Již se také spustily předobjednávky, každý, kdo si hru předobjedná, dostane speciální brnění a zbraň, které vám pomůžou přežít v začátcích více než dvacetihodinové kampaně. Cena byla stanovena na 20 eur, potažmo 25 eur za verzi se Soundtrackem.

Jelikož hra odkazuje na starší RPG, nemůže v ní chybět úprava statistik hrdinů, velké množství kouzel pro každou postavu a samozřejmostí jsou tisíce předmětů. Zajímavost, která stojí za zmínku je určitě crafting systém na výrobu zbraní a brnění, ve hře budete moct spojit více než sto materiálů k výrobě předmětu a výsledkem jsou tisíce a tisíce předmětů, které si můžete vytvořit od píky.

Upřímně se nejvíce těším na to, jak vývojáři ve hře vytvořili severskou mytologii, která se v posledních letech začíná objevovat ve stále více a více hrách, což je jedině dobře. Vývojáři navíc slibují, že příběh bude větvený a bude záležet na rozhodnutí, které uděláte v průběhu hry.

Na hru se můžeme těšit za měsíc a půl, kdy přistane na naše monitory. Od začátku bude dostupná na Windows, Mac i Linux. Verze na konzole přijde později.

Témata: KYN
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Akční hra KYN inspirovaná tradičními RPG hrami vychází již brzy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.