DISKUZE K ČLÁNKU Dechberoucí záběry jak z filmu Gravitace. Adventuře ADR1FT unikl trailer na E3

ADR1FT je takzvaný FPX, neboli zážitek z první osoby, jak píšou vývojáři na svých webových stránkách. Vypráví příběh o astronautovi, který se probudil na zničené vesmírné stanici bez vzpomínek a těžce poškozeným oblekem. Úkolem bude dostat se zpátky domů a zjistit příčiny katastrofy, kvůli které zemřela celá posádka, a to celé budete moct vnímat na vlastní oči.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.