Dechberoucí záběry jak z filmu Gravitace. Adventuře ADR1FT unikl trailer na E3

E3 2015

ADR1FT je takzvaný FPX, neboli zážitek z první osoby, jak píšou vývojáři na svých webových stránkách. Vypráví příběh o astronautovi, který se probudil na zničené vesmírné stanici bez vzpomínek a těžce poškozeným oblekem. Úkolem bude dostat se zpátky domů a zjistit příčiny katastrofy, kvůli které zemřela celá posádka, a to celé budete moct vnímat na vlastní oči.

ADR1FT

ADR1FT FOTO: Three One Zero

Je to totiž jedna z prvních her, která je z velké části tvořena i na virtuální realitu. Podpora Oculus Riftu a HTC Vive přijde pravděpodobně až v roce 2016. Nicméně hra půjde spustit i na klasickém monitoru či televizi. Datum vydání je plánováno na září, jak jsme se mohli dozvědět z uniklého traileru, který měli vývojáři připravený na E3.

 

Samotný únik následně potvrdili i vývojáři z Three One Zero studia, jak informoval server polygon.com. Kromě PC verze, se také plánuje Xbox One a Playstation 4 verze.

Témata: Adr1ft | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dechberoucí záběry jak z filmu Gravitace. Adventuře ADR1FT unikl trailer na E3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.