Nový trailer konečně oznamuje datum vydání unikátního Armikrogu

O duchovním nástupci legendární „plastelínové“ hry The Neverhood už několik let víme. Armikrog spustil svou kickstarter kampaň na konci května roku 2013 a po více než dvou letech uzavře svou cestu vývojem. Vývojáři z Pencil Test Studios totiž konečně oznámili datum vydání, které bylo stanoveno na 18. srpna 2015.

Armikrog

Armikrog FOTO: Pencil Test Studios

Hru si nyní můžete předobjednat s 10% slevou, po vydání pak hra bude stát 24,99 eur, respektive 29,99 eur ve verzi se soundtrackem, který dostal znovu na starost Terry Scott Taylor, takže se zcela jistě máme na co těšit. V srpnu bude hra dostupná zatím na PC, Linux a MAC, Wii U a PS4 verze bychom se měli dočkat později.

„Na trhu není žádná jiná hra podobná Armikrogu,“ řekl vedoucí distributor Steve Escalante a my mu musíme dát za pravdu. Jedná se o velmi netradiční hru, a to nejen, kvůli použitým postupům při tvorbě. Jedině, co mě napadá, je adventurní série Wallace & Gromit od Telltale nebo pěkně pojatá adventura The Dream Machine, ale obě hry už jsou více než pět let staré, takže opravdu Armikrog je něco, co si jen tak nezahrajete každý den.

V Armikrogu budeme sledovat příběh vesmírného cestovatele Tommynauta a jeho psa Beak-Beaka, se kterým se vlastně setkáte i v novém traileru, který ukazuje zajímavé záběry přímo ze hry. Při cestování tajuplným vesmírem bude tato dvojice narážet na různé hádanky, puzzly, a to celé by mělo být zabalené do zábavného příběhu s velmi velkou dávkou humoru, přesně jako tomu bylo u Neverhoodu.

Témata: Armikrog
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer konečně oznamuje datum vydání unikátního Armikrogu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.