Tohle jste ještě neviděli. GTA V naživo

Nedávno jsme upozorňovali na partu fanoušků, kteří převedli legendární druhý díl oblíbené série GTA do reálného života. Internetem nyní koluje podobné video, na rozdíl od toho předchozího ale není natáčené z ptačí perspektivy.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

O zajímavou podívanou se postarali lidé z dílny Corridor Digital. Zpracovali video, které zachycuje, jak by GTA V vypadal v reálném životě. Nutno dodat, že zpracování je opravdu věrné, včetně pohybů kamery.

Záběrům je ve videu přizpůsobena chůze hlavního protagonisty, ale i vozidla, prostředí, zbraně či zásahy a masakry, při kterých přejedete kolemjdoucí či zastřelíte zločinné gangstery. Naopak vaše postava těch ran pár snese. I přesto neskončí krátké video, které za pár hodin od zveřejnění viděly statisíce lidí, pro hlavního hrdinu moc dobře.

Zhodnoťte sami, nakolik vám připomínají následující záběry Los Santos:

Témata: GTA V
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tohle jste ještě neviděli. GTA V naživo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.