Soupisku hratelných postav v Hearthstone rozšíří nový hrdina

Blizzard má jedny z nejlepších marketingových manažerů, což dnes pro jednou zase dokázali. K devíti základním hrdinům, za které můžete hrát, si nově můžete zakoupit desátého, jenže je v tom malý háček, nový hrdina nepřinesl žádné nové schopnosti. Jedná se pouze o válečníka, který má odlišný obrázek a některé animace.

Nový hrdina v Hearthstone

Nový hrdina v Hearthstone FOTO: Reprofoto YouTube

Tímto novým hrdinou, který začne novou éru vizuálně předělaných hrdinů, není nikdo jiný, než samotný král trpaslíku Magni Bronzebeard, sedící na svém trůnu v hlavním městě trpaslíků ve Warcraft světě - Ironforge.

Veškeré nové postavy přijdou do Hearthstonu s novými animacemi a novým unikátním obrázkem daného hrdiny. Kromě toho by měla být předělána i animace u hlavní schopnosti postavy, jak napsal Blizzard ve svém blogu.

Noví hrdinové budou mít také unikátní hlášky a v neposlední řadě hráč dostane i speciální rub karet, který bude u každého nového hrdiny odlišný.

Za všechny tyto vizuální předělávky zaplatíte 9 eur, v přepočtu zhruba 250 Kč a jak je u Blizzardu zvykem, přesné datum nám neřekli, takže si budeme muset vystačit s klasickou hláškou Soon™.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soupisku hratelných postav v Hearthstone rozšíří nový hrdina

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.