Soupisku hratelných postav v Hearthstone rozšíří nový hrdina

Blizzard má jedny z nejlepších marketingových manažerů, což dnes pro jednou zase dokázali. K devíti základním hrdinům, za které můžete hrát, si nově můžete zakoupit desátého, jenže je v tom malý háček, nový hrdina nepřinesl žádné nové schopnosti. Jedná se pouze o válečníka, který má odlišný obrázek a některé animace.

Nový hrdina v Hearthstone

Nový hrdina v Hearthstone FOTO: Reprofoto YouTube

Tímto novým hrdinou, který začne novou éru vizuálně předělaných hrdinů, není nikdo jiný, než samotný král trpaslíku Magni Bronzebeard, sedící na svém trůnu v hlavním městě trpaslíků ve Warcraft světě - Ironforge.

Veškeré nové postavy přijdou do Hearthstonu s novými animacemi a novým unikátním obrázkem daného hrdiny. Kromě toho by měla být předělána i animace u hlavní schopnosti postavy, jak napsal Blizzard ve svém blogu.

Noví hrdinové budou mít také unikátní hlášky a v neposlední řadě hráč dostane i speciální rub karet, který bude u každého nového hrdiny odlišný.

Za všechny tyto vizuální předělávky zaplatíte 9 eur, v přepočtu zhruba 250 Kč a jak je u Blizzardu zvykem, přesné datum nám neřekli, takže si budeme muset vystačit s klasickou hláškou Soon™.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soupisku hratelných postav v Hearthstone rozšíří nový hrdina

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.