Podívejte se, za jak dlouho dohrajete vaše hry na Steamu

Distribuční platforma Steam si po celém světě získala obrovskou popularitu a kromě mainstreamových titulů umožňuje vydávání her i menším studiím. Řada z vás účet na Steamu jistě vlastní, a jistě vám do něj přibývají další a další tituly.

Steam

Steam FOTO: GAMIFIQUE.cz

Popravdě se ani není čemu divit. Ačkoli má Steam oproti jiným distribucím mnohdy nasazené o něco málo vyšší ceny, marketing společnosti Valve se o prodej vždy zaručeně postará. Jen si vzpomeňte, kolikrát vaše peněženka "vykrvácela" na letních slevách, podzimních slevách, halloweenských, zimních, velikonočních...

To vše má za následek postupné plnění vaší Steam knihovny, která, narozdíl od té hmotné, nikdy nebude plná. Tomuto trendu nahrává i samotné obchodování, při němž vám peníze z účtu mizí, ale neprojdou vám pod rukama v podobě papírových bankovek, takže ve skutečnosti nemáte pocit, že byste za hru či hry dali moc peněz.

Pokud jste se ztotožnili s předchozími řádky, pak bude vaše Steam knihovna jistě nabitá k prasknutí a na dohrání všech zakoupených her bude potřeba velmi dlouhá dovolená. Abyste věděli, kolik dní máte svému zaměstnavateli nahlásit, můžete na to využít unikátní kalkulačku SteamLeft.

Ta vám po zadání vašeho Steam ID spočítá, kolik času zabere dohrání celé vaší herní knihovny. Nezapomeňte, že pro tento úkon musíte mít váš Steam profil veřejně přístupný. Potřebné nastavení provedet pomocí tohoto návodu.

Jak jste dopadli? Podělte se s námi v komentářích.

Témata: Steam
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se, za jak dlouho dohrajete vaše hry na Steamu

Vstupte do diskuze (5)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.