Kolekce prvních tří Uncharted her vyjde již brzy na PS4

Jak jsme ráno psali ve Flash zprávičce, že si ještě pár dní počkáme na oficiální oznámení Uncharted: The Nathan Drake kolekce, tak nás Sony společně s Naughty Dog převezli a kolekci oznámili s předstihem a rovnou přidali i video.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection FOTO: Reprofoto YouTube

Nathan Drake kolekce bude nečekaně obsahovat Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception. Takže kompletní sbírku her „soňáckého“ Indiana Jonese z předchozí generace + exkluzivní přístup do multiplayerové bety Uncharted 4, jak informoval server vg247.com.

Samozřejmostí je Full HD rozlišení při šedesáti snímcích za sekundu, dále by trilogie měla mít lepší osvětlení scén, textury, modely atd. Všechny tři hry budou také obsahovat nové trofeje a foto mód k pořizování pěkných fotografií. Další informace o vylepšeních a přídavcích se dozvíme v následujících týdnech.

Zároveň byly oznámeny i bonusy k předobjednávce.  Díky balíčku s prostým názvem Nathan Drake si jej budete moct převléct do různých obleků. Milovníky zbrání a zlata pak potěší speciální zlatý skin na AK-47 a pistol 92FS. Pokud si navíc hru přeobjednáte z PlayStation obchodu, dostanete speciální téma pro vaši PS4.

Datum vydání bylo stanoveno na 9. října.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kolekce prvních tří Uncharted her vyjde již brzy na PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.