Kingdom Come Teaser láká na E3 a souboje v nadcházející aktualizaci

A to není vše! Na koni se budete prohánět po ploše, která bude čtyřikrát větší, než jaká je v současné verzi hry. Nový úkol už i s dodaným dabingem postav, RPG prvky pro vaši postavu a pravděpodobně i českou lokalizaci, jak se na českou hru sluší a patří.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance FOTO: Warhorse Studios

Aktualizováno: Před pár minutami se herní studio Warhorse  pochlubilo teaser trailerem přímo ze hry. V něm můžeme sledovat souboj dvou rytířů přesně, jak sliboval Daniel Vávra v předchozím videu. Souboje si budete moct vyzkoušet na vlastní kůži ještě tento měsíc. Update 0.4 by měl vyjít po konferenci E3, na které se Warhorse také ukáže.

 

Původní zpráva: Již od oznámení Kingdom Come: Deliverence byl soubojový systém jedním z hlavních témat a konečně si jej budete moct ozkoušet na vlastní kůži. Souboj prozatím bude „jen“ jeden na jednoho a s jedním typem meče. Samotný souboj je součástí nového úkolu, kterých by do nové Alfa verze mělo přibýt více.

A aby se úkoly neodehrávaly pouze v okolí vesničky Samopše, rozhodli se ve Warhorse, že hráčům zpřístupní i novou oblast, která je celkově čtyřikrát větší než výše zmíněné Samopše. Díky většímu území se také poprvé projedete na hřbetu koně. Daniel Vávra se ve video updatu pochlubil, že na koně se již dají připevnit i látky a brnění, aby se tak mohla vylepšit ochrana koně nebo jen jej případně zkrášlit, nicméně na toto si budete muset počkat ještě pár měsíců, protože v Alfě dostanete jen staršího, pomalejšího vesnického koně, tudíž nebude přístup k těmto věcem, které se hodí spíše na koně rytířů.

Dále se v německy, respektive francouzsky mluvících zemích dočkají vlastní lokalizované verze, zatím jen formou titulků. Ale co je pro nás důležité, konečně bychom se mohli dočkat i české verze, i když to zatím nebylo 100% potvrzeno do následující aktualizace. Na těchto změnách už jde krásně vidět, jak hra pomalu ale jistě bobtná a začínají se propojovat jednotlivé úkoly, které budou mít efekt i na statistiku postavy.

V celkem 25 minutách se Daniel Vávra rozpovídal společně s Jakubem Holíkem, hlavním 3D grafikem, nejprve o novinkách, které hráče čekají právě v nadcházející aktualizaci, a následně Jakub ukazuje, jak se tvoří krajina v CryEnginu a jeden z celkem šesti unikátních kostelů. Přitom se ukazují zajímavosti spojené s věrným historickým zpracováním budov a celkově pohled do zákulisí výroby velké hry. Takže pokud máte čas, vřele doporučujeme se podívat na výše vložené video, brzy by mělo obsahovat i české titulky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kingdom Come Teaser láká na E3 a souboje v nadcházející aktualizaci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.