Právě probíhá 2. Kvalifikace Hearthstone na LanCraft

Podívejte se na stream komentátorů CzechCloud a DOL1K.

Streamování 2. Hearthstone LanCraft kvalifikace

Streamování 2. Hearthstone LanCraft kvalifikace FOTO: Reprofoto Twitch

Do konání letošní největší domácí herní akce LanCraft zbývá 1 měsíc a 20 dnů. Jedním z hlavních turnajů bude Hearthstone, ve kterém se bude hrát o 40.000 Kč. Do tohoto turnaje je možné se kvalifikovat ve 4 termínech, přičemž z každého termínu kvalifikace získají vždy 2 nejlepší hráči místo ve finálovém turnaji na LanCraftu.

  • 25. 5. 2015 - kvalifikace pro všechny CZ a SK hráče
  • 1. 6. 2015 - kvalifikace pro všechny CZ a SK hráče
  • 8. 6. 2015 - kvalifikace pro všechny hráče
  • 15. 6. 2015 - kvalifikace pro TOP16 hráče z MČR žebříčku

Registrovat do turnaje se můžete zde: Registrace na LanCraft

V tuto chvíli můžete na streamu sledovat druhou Hearthstone kvalifikaci. Zápasy komentuje známé duo Petr "CzechCloud" Žalud a Martin "DOL1K" Doležal, kteří budou přítomni i na LanCraftu, kterého se dle jejich slov nemohou dočkat. Po odehrání zápasů se slibují s diváky podělit o důvody, proč si tuto akci nenechat ujít.

Stream 2. Hearthstone kvalifikace na LanCraft

Témata: LanCraft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Právě probíhá 2. Kvalifikace Hearthstone na LanCraft

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.