Avenging Angel, steampunkový mix adventury a akce vychází v Early Access

Máte občas chuť si odpočinout od multiplayeru a na pár hodin se nechat vtáhnout do herního světa? Pak by vás mohla zaujmout právě tato single player novinka.

Avenging Angel

Avenging Angel FOTO: Dark Amber Softworks

Dark Amber Softworks, nedávno založená finská společnost sídlící v Kouvole, včera nabídla na steamu EA verzi singple player hry pro PC - Avenging Angel. Titul je mixem FPS s interaktivním příběhem, zasazeným do steampunkového stylu, odehrávajícím se v Northern City States, na místě nynější skandinávie, zhruba 10.000 let od současnosti, kdy se 21.století stalo pouhým mýtem. 

Na počátku hry jste jakožto člen Inventors Guildy vyslán na ostrov v Atlantském oceánu na rutinní servisní misi, která se ukáže být pravým opakem. Postupně dešifrujete informace o dávné tragédii a prý i získáte odpověď na otázku otázek - "Co je existence?"

Avenging Angel se také pouští do craftu a moddingu zbraní, a dostupná bude i možnost tzv. power-up vylepšení pomocí receptů a ingrediencí použitých v alchemy systému. Atraktivitu hry zvyšuje i spolupráce amerického hudebníka Danny Vaughna, který se kromě dabování podílel i na vývojí jedné z hlavních postav jménem Daedalus Finch.

Témata: Avenging Angel
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Avenging Angel, steampunkový mix adventury a akce vychází v Early Access

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  2. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.