Avenging Angel, steampunkový mix adventury a akce vychází v Early Access

Máte občas chuť si odpočinout od multiplayeru a na pár hodin se nechat vtáhnout do herního světa? Pak by vás mohla zaujmout právě tato single player novinka.

Avenging Angel

Avenging Angel FOTO: Dark Amber Softworks

Dark Amber Softworks, nedávno založená finská společnost sídlící v Kouvole, včera nabídla na steamu EA verzi singple player hry pro PC - Avenging Angel. Titul je mixem FPS s interaktivním příběhem, zasazeným do steampunkového stylu, odehrávajícím se v Northern City States, na místě nynější skandinávie, zhruba 10.000 let od současnosti, kdy se 21.století stalo pouhým mýtem. 

Na počátku hry jste jakožto člen Inventors Guildy vyslán na ostrov v Atlantském oceánu na rutinní servisní misi, která se ukáže být pravým opakem. Postupně dešifrujete informace o dávné tragédii a prý i získáte odpověď na otázku otázek - "Co je existence?"

Avenging Angel se také pouští do craftu a moddingu zbraní, a dostupná bude i možnost tzv. power-up vylepšení pomocí receptů a ingrediencí použitých v alchemy systému. Atraktivitu hry zvyšuje i spolupráce amerického hudebníka Danny Vaughna, který se kromě dabování podílel i na vývojí jedné z hlavních postav jménem Daedalus Finch.

Témata: Avenging Angel
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Avenging Angel, steampunkový mix adventury a akce vychází v Early Access

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.