Korejské fantasy Echo of the Soul je nyní dostupné v open beta verzi

Konec května s sebou přinesl i Open Betu nadějně vypadajícího korejského fantasy MMORPG Echo of Soul.

Echo of Soul

Echo of Soul FOTO: Aeria Games

Echo of Soul je nové free to play MMO, dostupné přes Aeria Games portal, ve kterém nyní široké veřejnosti přístupná beta verze navazuje na úspěch uzavřeného okruhu testování. V rámci toho během prvních tří týdnů hráči kolektivně strávili ve hře 860.000 hodin, prošli 450.000 dungeonů a splnili přes 21 millionů questů.

Jak už to u korejských her bývá, pojetí herního traileru je poetické a provází rozsáhlými propracovanými krajinami a představuje také klíčové herní postavy. Vše je podkresleno písní Lights Will Guide Me z alba The Book of Nature. V první části traileru tím vzniká opravdu pozoruhodná kombinace zkázy, zpomalených záběrů tryskající krve a plně obrněných válečníků bojujících po boku holčičky s mašlí ve vlasech za doprovodu procítěné hudby. Traileru se ale nedá upřít jeho poutavost. 

Za hrou stojí Nvius, tým skládající se mimo jiné i z developerů oceňovaného Lineage II. Fanouškům MMO nabízejí kromě rozlehlých oblastí a epického soundtracku také dungeony pro 60 lidí i jednotlivce, několik PvP módů a přes 1600 questů. Zahrát si můžete za pět charakterů kteří pomocí více než 60 skillů umožňují hráčům přizpůsobit postavu jejich hernímu stylu. Jsou jimi:

  • Warrior
  • Archer
  • Rogue
  • Guardian
  • Sorceress

Pokud vás hra zaujala, stačí se registrovat na oficální stránce www.echoofsoul.us , stáhnout hru a začít hrát.

Témata: Echo of Soul
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Korejské fantasy Echo of the Soul je nyní dostupné v open beta verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.