Korejské fantasy Echo of the Soul je nyní dostupné v open beta verzi

Konec května s sebou přinesl i Open Betu nadějně vypadajícího korejského fantasy MMORPG Echo of Soul.

Echo of Soul

Echo of Soul FOTO: Aeria Games

Echo of Soul je nové free to play MMO, dostupné přes Aeria Games portal, ve kterém nyní široké veřejnosti přístupná beta verze navazuje na úspěch uzavřeného okruhu testování. V rámci toho během prvních tří týdnů hráči kolektivně strávili ve hře 860.000 hodin, prošli 450.000 dungeonů a splnili přes 21 millionů questů.

Jak už to u korejských her bývá, pojetí herního traileru je poetické a provází rozsáhlými propracovanými krajinami a představuje také klíčové herní postavy. Vše je podkresleno písní Lights Will Guide Me z alba The Book of Nature. V první části traileru tím vzniká opravdu pozoruhodná kombinace zkázy, zpomalených záběrů tryskající krve a plně obrněných válečníků bojujících po boku holčičky s mašlí ve vlasech za doprovodu procítěné hudby. Traileru se ale nedá upřít jeho poutavost. 

Za hrou stojí Nvius, tým skládající se mimo jiné i z developerů oceňovaného Lineage II. Fanouškům MMO nabízejí kromě rozlehlých oblastí a epického soundtracku také dungeony pro 60 lidí i jednotlivce, několik PvP módů a přes 1600 questů. Zahrát si můžete za pět charakterů kteří pomocí více než 60 skillů umožňují hráčům přizpůsobit postavu jejich hernímu stylu. Jsou jimi:

  • Warrior
  • Archer
  • Rogue
  • Guardian
  • Sorceress

Pokud vás hra zaujala, stačí se registrovat na oficální stránce www.echoofsoul.us , stáhnout hru a začít hrát.

Témata: Echo of Soul
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Korejské fantasy Echo of the Soul je nyní dostupné v open beta verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.