Letní Steam slevy jsou za rohem. Známe datum

Přichází léto a s ním i postrach všech peněženek. Steam Summer Sale jsou za dveřmi, a to doslova.

Steam

Steam FOTO: Valve

Letošních letních slev bychom se podle všeho měli dočkat už za dva týdny. Odstartovat by měly 11. června a trvat celých devět dní, až do 20. června.

Na datum upozornil server IGN Russia, který si všiml příspěvku Valve na sociální síti VKontakte. Datum samozřejmě nemusí být konečné, je to ale první letošní odhad, který není postaven pouze na dohadech. Navíc, minulý rok začaly jen o pár dní později.

Lze předpokládat, že si pro nás Valve opět vymyslí doprovodný program, založený na sbírání kartiček. Otázkou zůstává, jestli se vedle hlavních slev měnících se obden navrátí koncept osmihodinových akcí s hlasováním, nebo dvanácti či dvacetičtyřhodinových, na který Valve postupně přecházelo v minulých slevách.

Nažhavte peněženky, slevy přichází!

Témata: Steam
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Letní Steam slevy jsou za rohem. Známe datum

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.