Armored Warfare vykročil vstříc testování s Československým týdnem

Vývojáři z Obsidianu se pochlubili, že pokořili hranici jednoho milionu registrovaných hráčů do prvotního testování jejich hry Armored Warfare, které potrvá ještě několik dní. Testování bude pak pokračovat v dalších týdnech, a to až do vydání otevřené beta verze.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

V prvním testu si můžete vyzkoušet hutnou část hry. Celkem je možnost si zastřílet z 38 vozidel rozličných skupin. Prohánět se budete po čtyřech mapách v různých lokacích od ledové tundry, až po vyprahlou poušť.

Vývojáři také slíbili předělaný systém dělostřelectva, nové schopnosti pro vaši posádku nebo úpravy kovových miláčků, zkrátka od interního testování hra prošla pořádnou změnou snad ve všech směrech.

My už tuto verzi hry několik dní testujeme a již brzy vám přineseme detailní první dojmy z našeho hraní. Zatím můžeme prozradit, že důvod, proč má o hru zájem již milion hráčů, není jen tak, Armored Warfare se hraje opravdu dobře.

Do testování se můžete připojit několika způsoby. Za prvé můžete spoléhat na náhodou, že vás vývojáři vyberou za registraci na stránkách hry. Druhý způsob je, že budete sledovat sociální sítě Armored Warfare, kde se velmi brzy začnou konat různé soutěže o přístupy. Pokud se vám ale nechce soutěžit, nebo nevěříte na štěstí, můžete si přístup jednoduše koupit v Early Access přístupu, ke kterému dostanete i hromadu bonusů, vždy podle toho, jaký balíček si rozhodnete pořídit, více informací o těchto balíčcích najdete v naši předchozí novince, ZDE.

Československý týden

Právě dnes vrcholí takzvaný Československý týden v Armored Warfare. Co to znamená? Vývojáři jednou za čas vyhlásí týden, kde se budou v tematických článcích věnovat historii obrněných vozidel. Československo vyšlo ve stejný týden jako spuštění testování, díky tomu tyto články trochu zapadly, ale rozhodně neztratily nic na své kvalitě. Takže pokud vás zajímají obrněné vozidla a zároveň umíte anglicky, vřele doporučujeme si přečíst dva články, které mapují téměř sto let České a Slovenské obrněné techniky.

První článek z dílen Obsidianu se zaměřuje na dobu před druhou světovou válkou, kdy mělo Československo jedny z nejkvalitnějších tanků v Evropě. Druhý článek se pak zaměřuje na výrobu tanků během války a postupně prochází historií, až do roku 2015.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Armored Warfare vykročil vstříc testování s Československým týdnem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.