Pantheon Wars ve Skyforge - pohled do developerského deníčku

Vývojáři nadějně vypadající MMO novinky Skyforge neusnuli na vavřínech a připomínají se pátým dílem vývojářského deníčku.

Skyforge

Skyforge FOTO: Obsidian Entertainment

Ve svém Developer Diary tentokrát Daniel Radchenko a Eric DeMilt představili Pantheon Wars, herní event pro nejlepší členy pantheonů (guild), ve kterém hráči bojují o nadvládu nad Celestial Temples a unikátní předměty.

O tom, které pantheony proti sobě budou bojovat i o tom, jaká bude jejich případná výhra, se rozhoduje v aukci, probíhající každou sobotu ve večerních hodinách. Během dvou hodin budou jednotlivé pantheony moci přihazovat kredity na konkrétní chrám jejich zájmu a v případě výhry se utkat o jeho dočasnou nadvládu. 

Pantheon Wars myslí na PvP i PvE hráče a počíta s oběma skupinami. 50 PvE hráčů, účastnících se boje, bude rozděleno do raidů po 10 a po vzoru WoW battlegroundu Strand of the Ancients bude mít za úkol ochránit či dobýt nepřátelský chrám. Stejný počet PvP hráčů se pak rozdělí do tří map Capture and Hold (15v15), Capture the Flag (10v10) a King of the Hill (25v25). Jak počty napovídají, celkový výsledek Pantheon Wars bude záviset stejnou měrou na PvE i PvP hráčích, aby se vítězem stal opravdu neomylně ten nejlepší z pantheonů.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pantheon Wars ve Skyforge - pohled do developerského deníčku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.