Nový Batman se představuje v celé své kráse

Po úspěších předchozích her série se nám dnes představil dalším gameplay videem temný rytíř alias Batman s podtitulem Arkham Knight. A vypadá opravdu skvěle.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

Třetí a poslední Batman od Rocksteady by měl vyjít 23. června 2015 na PC a konzole Playstation 4 a Xbox One. Jako na jednu z hlavních novinek, se kromě nextgen grafiky, můžeme těšit na Batmobil, se kterým se nově budeme moct prohánět po ulicích Gothamu a ochraňovat jeho občany před gangstery a padouchy včele se Scarecrowem.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový Batman se představuje v celé své kráse

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.