Dragon Age: Inquisition zavádí cross-buy pro DLC

EA se rozhodlo potěšit hráče konzolových verzí posledního dílu fantasy ságy Dragon Age. Zavádí cross-buy pro dodatečný obsah.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: Electronic Arts

Cross-buy neboli sdílení zakoupeného obsahu má hráčům pomoci při upgradu na novou verzi konole. EA se tak snaží přesvědčit majitele starých konzolí, že spolu s novou si nebudou muset kupovat celý obsah znovu.

Systém je v praxi velmi jednoduchý. DLC Jaws of Hakkon, které si zakoupíte pro PS3, se vám automaticky aktivuje i na PS4. Podobně to platí při přechodu z XBox 360 na Xbox One.

Pokud se tedy rozhodnete pro koupi novějšího modelu vaší konzole, odpadne vám nutnost opětovně pořizovat DLC. Otázkou zůstává, jak moc velkou útěchou je to pro hráče v porovnání s faktem, že nutnost zakoupit si novou hru zůstává. Cross-buy se vztahuje pouze na DLC, ne na základní verzi hry. Tu si musíte při upgradu vaší konzole bohužel zaplatit sami.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dragon Age: Inquisition zavádí cross-buy pro DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.