Dnes vyšel Pikes Peak balíček pro DiRT Rally

Codemasters oznámili nový balíček s názvem Pikes Peak pro Early Access verzi DiRT Rally, najdete jej na Steamu a to zdarma.

Pikes Peak

Pikes Peak FOTO: Codemasters

Počínaje dneškem je světově proslulá horská trasa v Coloradu dostupná ve formě bezplatné aktualizace na Steamu. Hráči si tak budou moci vychutnat závod serpentinami téměř 100 let známé tratě až na vrchol jižního štítu Rocky Mountains. DiRT Rally nabídne možnost jízdy po asfaltu či obtížnější kombinaci asfaltu a prašné cesty.

 


Součástí dnešního balíčku jsou také tři nové, ikonické vozy se kterými si Pikes Peak plně vychutnáte. Jsou to Peugeot 405 T16 PP, Audi Sport quattro S1 PP a Peugeot 205 T16 PP.  

Pikes Peak je prvním ze série bezplatných updatů, které budou pro během Early Access fáze DiRT Rally pravidelně vydávány. Hru můžete pořídit na Steamu za £24.99.

Témata: DiRT Rally
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dnes vyšel Pikes Peak balíček pro DiRT Rally

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.