BF Hardline dostane DLC Zločin

Do Battlefield Hardline míří DLC s podtitulem Zločin. Kromě nových map a vozidel se dočkáme také jednoho herního módu.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline FOTO: Electronic Arts

V místních nákupních centrech došlo v nedávné době k vlně násilné trestné činnosti, která spolu podle všeho nějakým způsobem souvisí. Malé týmy dobře vycvičených a agresivních zločinců ohrožovaly zbraněmi občany a v mnoha případech se dostaly do přímého konfliktu s policií. Došlo k prudkému nárůstu škod na veřejném majetku a s nimi spojených žádostí o pojistné plnění, nemluvě o dopadu na policejní síly.

Detektivové odhalili důkazy o tajném zločineckém gangu, který by mohl stát za těmito aktivitami. Nejsou si však jistí, co je cílem těchto koordinovaných útoků, jelikož v mnoha případech neodpovídala odcizená částka možnému riziku. Rozkazy však zní jasně: zjistit, o co jde, a učinit tomu přítrž. Pomůžete policii?

DLC do Battlefield Hardline s podtitulem Zločin zamíří na konzole a PC už v červnu. Členové Battlefield Hardline Premium se rozšíření dočkají o dva týdny dříve. Co všechno přinese? 

Obsah rozšíření Battlefield Hardline: Zločin:

Čtyři nové mapy – Divočina, Kód modrá, Hlídka a Černý pátek
Dva nové dopravní prostředky
Dva nové typy munice pro určité zbraně
Nový kus vybavení
Tři nové zbraně
Hřebíkovač jako materiální podpora
Nový herní režim Lovec lidí
Šest nových masek: dvě zvířecí a čtyři policejní

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: BF Hardline dostane DLC Zločin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.