DISKUZE K ČLÁNKU Vývoj Hellraid byl pozastaven. Co se stalo?

Vypadá to, že Hellraid se zatím odkládá na druhou kolej, což je veliká škoda, protože ukázková videa, která byla prezentována na Gamescomu 2014 vypovídala, že hra je na dobré cestě a letošní rok by krásně stíhala. Nakonec se však tento rok nedočkáme temné fantasy hry z pohledu první osoby, která mohla dobře konkurovat i sérii Elder Scrolls, pokud by byla stejně zábavná, jako Dying Light.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.