Vývoj Hellraid byl pozastaven. Co se stalo?

Vypadá to, že Hellraid se zatím odkládá na druhou kolej, což je veliká škoda, protože ukázková videa, která byla prezentována na Gamescomu 2014 vypovídala, že hra je na dobré cestě a letošní rok by krásně stíhala. Nakonec se však tento rok nedočkáme temné fantasy hry z pohledu první osoby, která mohla dobře konkurovat i sérii Elder Scrolls, pokud by byla stejně zábavná, jako Dying Light.

Hellraid

Hellraid FOTO: Techland

„Chtěli bychom oficiálně oznámit, že temné fantasy z pohledu první osoby, Hellraid, nebude vydáno tento rok, jak se původně plánovalo a vývoj byl prozatím pozastaven. V posledních měsících jsme hodně diskutovali o Hellraid a dospěli jsme k názory, že hra v aktuální podobě nesplňuje naše očekávání. Rozhodli jsme se proto hru poslat zpátky na začátek a začít lépe,“ napsali vývojáři v tiskové zprávě.

Podíváte-li se na video z E3, určitě vám neunikne jistá podoba s dnes již starší hrou Dark Messiah of Might & Magic. To byla například má první reakce, když nám vývojáři minulý rok hru představovali na Gamescomu. Dark Messiah slavil po celém světě velký úspěch a svým způsobem je zábavný i dnes, pokud vám nevadí horší grafika, hra totiž využívá Source engine. Pokud jste jí ještě nehráli, je nejvyšší čas to napravit. Litovat určitě nebudete.

Restart her je v poslední době celkem častý jev, i když ne vždy to je třeba ku prospěchu. Techland již dříve prohlásil, že se chtějí zaměřit především na rozšíření jejich velmi úspěšné hry, Dying Light, jak informoval server pcgamer.com. Můžeme tedy jen doufat, že Hellraid ještě někdy uvidíme. Byla by škoda, aby nadějné akční RPG šlo k ledu.

Témata: Hellraid
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vývoj Hellraid byl pozastaven. Co se stalo?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.