Unikly první informace o Need for Speed. Více na E3

Je to venku. Sice ne příliš oficiálně, ale přesto. Informace o novém Need for Speed se objevily poněkud předčasně, a tak vývojáři dohání, co se dá.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: Electronic Arts

Na PlayStation Blog unikly první informace o chystaném novém díle Need for Speed. Čekáte podtitul? Nedočkáte se, vypadá to, že hra žádný mít nebude. Jde tedy o restart série?

Podle prvních záběrů by se hra měla odehrávat v nočním městě. To je tak zhruba vše, co je o hře doposud známo. A to i přesto, že tvůrci vcelku rychle zareagovali na únik informací a vypustili do světa aspoň krátký teaser, na který se můžete podívat níže.

Hry bychom se měli dočkat ještě letos na PC, Xbox One a PS4. Větší nášup informací ale očekáváme až 15. června, kdy má vyjít první velký trailer. Snad tisková konference EA na E3 prozradí více.

Témata: Need for Speed
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Unikly první informace o Need for Speed. Více na E3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.