Heroes of the Storm přešel do open bety

Po více než roce uzavřeného alfa a beta testu jsme se konečně dočkali otevřeného testování MOBA hry z dílny Blizzardu Heroes of the Storm. Co s sebou přináší?

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Hráči, kteří neměli štěstí a doposud nedostali přístup do hry (kterých je ale při masivním počtu soutěží o klíče a akcí od Blizzardu minimum) se konečně dočkali. Počínaje dneškem si mohou stáhnout a zahrát první MOBA hru z dílny Blizzardu, na jehož předchozích počinech tento žánr prakticky vznikl.

Ačkoli se stále jedná o beta verzi hry a obsahuje kromě jiného také několik bugů a chyb, dlouho se v ní hráči neohřejí. Už za dva týdny, přesně 2. června, se dočkáme oficiálního vydání. 

Těšíte se, až vyrazíte prozkoumat taje a zákoutí Nexu? Tak už na nic nečekejte a stahujte ZDE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of the Storm přešel do open bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.