Do Skyforge se chystá nový obsah v podobě takzvaných Anomalies

Nejnověji představeným herním obsahem nového MMO Skyforge, vznikajícího pod společnou taktovkou Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com, jsou Anomalies - výzvy pro skupinu pěti bohů.

Skyforge Anomalies

Skyforge Anomalies FOTO: my.com

Cesta k božství ve Skyforge vede mimo zástupy následovníků i přes boj s mimozemskými tvory. Ti se na planetě vyskytují jakožto pozůstatky z minulých invazí a ohniskem jejich aktivit byly po dlouhou dobu otevřené oblasti kolem Ether Resonators. Odměny, které získáte v boji s mimozemskými vojsky, vám pomohou v odvrácení budoucích invazí, pozvednou vaši prestiž a posunou vás o další krůček blíž k mocným bohům.

Anomalies jsou spjaty s Ether Resonators, zdroji nesmírného množství moci, jenž se bohové naučili využívat a přeměňovat na body v Ascension Atlasech. Moc vyzařující z rezonátorů vábí nepřátelské tvory, kteří se kolem nich shlukují ve velkých počtech. Abyste mohli rezonátor aktivovat a s jeho pomocí zbytky invazí vymítit, budete muset v Pantheonu dát dohromady skupinu pěti bohů a shromáždit se v Tessa's Sanctuary. Zabití specifických skupin monster v okolí rezonátoru jej nabije a umožní vám tak produkci strategických zdrojů. Centrem každé anomálie je Subterranean Temple, ve kterém se kolem nejproduktivnějšího rezonátoru shromaždují ty nejnebezpečnější monstra vůbec. Kromě běžného lootu z monster zde najdete také epické předměty.

img-responsive

Skyforge Anomalies | foto: my.com

K boji s monstry v Anomalies musíte vylepšovat Tactical Sense, pomocí kterého budete schopni překonat obranu svých nepřátel. Taktické schopnosti získáte z předmětů v raidech. I zde, stejně jako při invazích samotných platí, že čím mocnější je stvůra, tím více Tactical Sense budete potřebovat k jejímu přemožení. 

Skyforge je stále v uzavřené fázi beta testování. Open betu vývojáři chtějí nabídnout v nadcházejících měsících, prozatím si můžete zakoupit Skyforge Founder´s pack ve třech verzích, nebo se do otevřené beta verze předregistrovat.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Skyforge se chystá nový obsah v podobě takzvaných Anomalies

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.