Do Skyforge se chystá nový obsah v podobě takzvaných Anomalies

Nejnověji představeným herním obsahem nového MMO Skyforge, vznikajícího pod společnou taktovkou Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com, jsou Anomalies - výzvy pro skupinu pěti bohů.

Skyforge Anomalies

Skyforge Anomalies FOTO: my.com

Cesta k božství ve Skyforge vede mimo zástupy následovníků i přes boj s mimozemskými tvory. Ti se na planetě vyskytují jakožto pozůstatky z minulých invazí a ohniskem jejich aktivit byly po dlouhou dobu otevřené oblasti kolem Ether Resonators. Odměny, které získáte v boji s mimozemskými vojsky, vám pomohou v odvrácení budoucích invazí, pozvednou vaši prestiž a posunou vás o další krůček blíž k mocným bohům.

Anomalies jsou spjaty s Ether Resonators, zdroji nesmírného množství moci, jenž se bohové naučili využívat a přeměňovat na body v Ascension Atlasech. Moc vyzařující z rezonátorů vábí nepřátelské tvory, kteří se kolem nich shlukují ve velkých počtech. Abyste mohli rezonátor aktivovat a s jeho pomocí zbytky invazí vymítit, budete muset v Pantheonu dát dohromady skupinu pěti bohů a shromáždit se v Tessa's Sanctuary. Zabití specifických skupin monster v okolí rezonátoru jej nabije a umožní vám tak produkci strategických zdrojů. Centrem každé anomálie je Subterranean Temple, ve kterém se kolem nejproduktivnějšího rezonátoru shromaždují ty nejnebezpečnější monstra vůbec. Kromě běžného lootu z monster zde najdete také epické předměty.

img-responsive

Skyforge Anomalies | foto: my.com

K boji s monstry v Anomalies musíte vylepšovat Tactical Sense, pomocí kterého budete schopni překonat obranu svých nepřátel. Taktické schopnosti získáte z předmětů v raidech. I zde, stejně jako při invazích samotných platí, že čím mocnější je stvůra, tím více Tactical Sense budete potřebovat k jejímu přemožení. 

Skyforge je stále v uzavřené fázi beta testování. Open betu vývojáři chtějí nabídnout v nadcházejících měsících, prozatím si můžete zakoupit Skyforge Founder´s pack ve třech verzích, nebo se do otevřené beta verze předregistrovat.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Skyforge se chystá nový obsah v podobě takzvaných Anomalies

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.