Česká herní sociální síť Gamee je nově dostupná i pro Android

Téměř před měsícem byla oficiálně spuštěna herní sociální síť Gamee, která pochází z českých luhů a hájů. Nejprve byla dostupná pouze pro operační systém iOS, to už se ale změnilo a Gamee si již může bezplatně stáhnout kdokoliv i se zařízením, které běhá na platformě Android.

Česká sociální síť Gamee

Česká sociální síť Gamee FOTO: Gamee

Jedná se o zcela ojedinělý projekt. Podle vývojářů z pražského studia Cleevio se jedná o jedinou mobilní aplikaci tohoto druhu na světě. A co vlastně Gamee nabízí? Hlavně hraní chytlavých miniher na jednom místě a následné sdílení nejlepšího skóre s přáteli buď přímo v Gamee, nebo přes Facebook či Twitter.

„V současnosti Gamee obsahuje různé žánry her od arkádových po “skákačky”, závody aut, logické hry až po retro hry typu “had”. Každé dva týdny pak v Gamee přibude hra nová a všechny z nich můžete hrát jak na chytrém telefonu, tak v internetovém prohlížeči,” řekla Božena Řežábová, která stojí společně s týmem Cleevio za vznikem Gamee.

Všechny hry jsou a budou vždy zdarma. Do budoucna autoři plánují speciální nástroje, díky kterým si budou moct vývojáři jednoduše importovat svou hru do Gamee, díky tomu v Cleeviu očekávají, že by se Gamee mohl naplnit stovkami až tisíci her, kde by si dokázal vybrat opravdu kdokoliv.

Gamee můžete zcela zdarma stáhnout na App store nebo na Google Play. Na úplný závěr jsem si přichystal malou zprávu pro majitele zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Tento systém dokáže totiž emulovat některé Android aplikace. Z vlastních zkušeností můžu potvrdit, že Gamee běhá na Blackberry velmi svižně.

Témata: Gamee
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Česká herní sociální síť Gamee je nově dostupná i pro Android

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.