Konečně jsme se dočkali. První záběry DooM jsou na světě

E3 2015

Bethesda vydala krátkou upoutávku na DooM. Z jedenáctisekundového videa však zabírá gameplay pouhé 3 vteřiny, zbytek tvoří upoutávka oznamující odhalení hry na E3 konferenci 14. června.

Doom

Doom FOTO: Reprofoto YouTube

Jen stěží dnes nalezneme hráče, kteří by neznali kultovní sérii DooM. Pamětníci jistě zamáčknou slzu nostalgie při vzpomínce na první dva díly, v nichž jsme na stařičkých strojích masakrovali pekelné démony z Marsu. Mladší ročníky pak s největší pravděpodobností znají třetí díl, který před několika lety vyšel v nepříliš povedené remasterované BFG edici.

Většina z nás bohužel neměla to štěstí a z různých důvodů, mezi kterými hraje největší roli obrovská vzdálenost, se nemohla zúčastnit loňského Quakeconu. Právě zde došlo k unikátnímu představení čtvrtého dílu DooMa, které se tvůrcům povedlo udržet v tajnosti. Veškeré embargo na legendární vyvražďovačku ale nyní končí, spolu se zveřejněným teaserem. Ten při své jedenácti sekundové délce, z nichž validní jsou pouze 3 vteřiny, sice moc neukazuje, jisté ale je, že letošní konference Bethesdy se na E3 ponese minimálně v duchu čtvrtého dílu hry.

Již před pár měsící Bethesda oznámila, že bude mít letos na E3 poprvé vlastní tiskovou konferenci. Kromě premiéry nové hry ze série DooM se očekává především odhalení Fallout 4. Jak jsme již informovali, jedná se však jen o spekulace, které stále nebyly Bethesdou potvrzeny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konečně jsme se dočkali. První záběry DooM jsou na světě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.