Bad Monkey Gaming potvrdili svou formu z HonTour a kvalifikovali se na Dreamhack Summer 2015

Dnešním finále se uzavřelo poslední, páté kolo kvalifikace na DH Summer v Heroes of Newerth. Vítězné týmy HoN vypraví do Jönköpingu se vší parádou a na vlastní náklady.

Bad Monkey Gaming

Bad Monkey Gaming FOTO: Hathairat Rueangsuwan

Do finále se vedle Team Who podle očekávání probojovali také Bad Monkey Gaming, kterým se i přes četné předchozí úspěchy a vítězství v březnovém světovém mistrovství HonTour doposud nepodařilo z finále žádného turnaje na DHS kvalifikovat. Dnešní šance tedy byla jejich poslední.

Prohry v prvních čtyřech kolech kvalifikace překvapily velkou část HoN komunity i fanoušky BMG. Během celého dnešního turnaje ale BMG předvedli svou dřívější formu a vypjatost celé situace na sobě vůbec nedali znát. Všechny zápasy, včetně toho finálového, vyhráli se skóre 2 - 0 a umístili se tak v poslední kolonce účastníků Dreamhacku, kterým HoN tým proplatí letenky i ubytování, aby se mohli maximálně soustředit na své herní výkony. Tyto pozvánky jsou, společně s prize money pro samotný DH turnaj financovány mimo jiné z vítěžku Plinko, přes které hráči mohou získat ultimátní skiny z nově vydaných kolekcí.

 

 Týmy kvalifikované na Dreamhack Summer 2015 


DHQ #1 Druidz

DHQ #2 Sync eSports

DHQ #3 Nullstone Gaming

DHQ #4 Reason Gaming

DHQ #5 Bad Monkey Gaming

 

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bad Monkey Gaming potvrdili svou formu z HonTour a kvalifikovali se na Dreamhack Summer 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.