Na BlizzCon se chystá velký turnaj v Heroes of the Storm

Již brzy se přehoupne Heroes of the Storm do otevřené bety a hru si tak budou moci vyzkoušet i zbývající nedočkavci. Mohli jsme si všimnout, že do hry jsou pumpovány obrovské částky peněz na všelijaké turnaje. To má rozšířit základnu hráčů, kteří si chtějí uzmout také svůj kousek slávy a peněz. Zatím však výhry v turnajích byly malé v porovnání s tím, co se chystá. Týmy z celého světa budou hrát o pohádkových 1,2 milionů dolarů, které si mezi sebe rozdělí. To není na vůbec špatné.

Heroes of the Storm Championship

Heroes of the Storm Championship FOTO: Blizzard Entertainment

Vítězný tým, který vyhraje na letošním Blizzconu poslední turnaj, si odnese rovných 200 tisíc dolarů z celkových 500 tisíc. Zbytek peněz bude rozdán skrze kvalifikace v různých částech světa. Celkem se ve finále utká osm týmů, přesněji jeden z Koreje, Taiwanu a po dvou týmech z Evropy, Číny a Ameriky, která zahrnuje Severní a Jižní Ameriku, Jihovýchodní Asii, Austrálii a Nový Zéland. Níže se můžete podívat na grafické zpracování celé akce.

img-responsive

Rozpis kvalifikace na hlavní turnaj | foto: Blizzard Entertainment

Jakmile budou známy týmy postupující na Blizzcon, rozdělí se do dvou skupin po čtyřech. Odtud postoupí vždy první dva do vyřazovacích bojů o finále, více informací můžete najít v oficiálním blogu Blizzardu.

Tento rok uvidíme mimo jiné také Světový šampionát ve hrách Starcraft 2, World of Warcraft a Hearthstone. Bude zajímavé sledovat, zda se soupiska rozšíří příští rok ještě o Overwatch. Nezapomeňte sledovat celý průběh turnaje 6. a 7. listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na BlizzCon se chystá velký turnaj v Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.