K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Na BlizzCon se chystá velký turnaj v Heroes of the Storm

Již brzy se přehoupne Heroes of the Storm do otevřené bety a hru si tak budou moci vyzkoušet i zbývající nedočkavci. Mohli jsme si všimnout, že do hry jsou pumpovány obrovské částky peněz na všelijaké turnaje. To má rozšířit základnu hráčů, kteří si chtějí uzmout také svůj kousek slávy a peněz. Zatím však výhry v turnajích byly malé v porovnání s tím, co se chystá. Týmy z celého světa budou hrát o pohádkových 1,2 milionů dolarů, které si mezi sebe rozdělí. To není na vůbec špatné.

Heroes of the Storm Championship

Heroes of the Storm Championship FOTO: Blizzard Entertainment

Vítězný tým, který vyhraje na letošním Blizzconu poslední turnaj, si odnese rovných 200 tisíc dolarů z celkových 500 tisíc. Zbytek peněz bude rozdán skrze kvalifikace v různých částech světa. Celkem se ve finále utká osm týmů, přesněji jeden z Koreje, Taiwanu a po dvou týmech z Evropy, Číny a Ameriky, která zahrnuje Severní a Jižní Ameriku, Jihovýchodní Asii, Austrálii a Nový Zéland. Níže se můžete podívat na grafické zpracování celé akce.

img-responsive

Rozpis kvalifikace na hlavní turnaj | foto: Blizzard Entertainment

Jakmile budou známy týmy postupující na Blizzcon, rozdělí se do dvou skupin po čtyřech. Odtud postoupí vždy první dva do vyřazovacích bojů o finále, více informací můžete najít v oficiálním blogu Blizzardu.

Tento rok uvidíme mimo jiné také Světový šampionát ve hrách Starcraft 2, World of Warcraft a Hearthstone. Bude zajímavé sledovat, zda se soupiska rozšíří příští rok ještě o Overwatch. Nezapomeňte sledovat celý průběh turnaje 6. a 7. listopadu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na BlizzCon se chystá velký turnaj v Heroes of the Storm

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.