Z nového traileru na Zaklínače 3 běhá mráz po zádech

CD Projekt Red opět zvedají laťku kvality svých trailerů. Nejnovější CGI upoutávka na třetího Zaklínače je jednou z nejlepších, která kdy z jejich dílen vzešla.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt FOTO: CD Projekt RED

Podívejte, budu k vám upřímný. Kdybych si měl za celý rok 2015 zahrát jenom jednu hru, byl by to třetí Zaklínač (promiň, Batmane), i kdyby to mělo být s ježkem místo myši a kýblem ledu místo židle. Na tuhle pecku se zkrátka těším už od jejího oznámení a zahraniční recenze mi zatím díky bohu dávají zapravdu. Vždyť žádný z téměř dvaceti zdrojů, který vg247.com zahrnulo do svého přehledu recenzí, ještě nešel pod 80%.

CD Projekt nás navíc marketingovou kampaní nešetří a poslední měsíc uvolňuje nějaké to video či upoutávku snad denně. TV spot sem, vývojářský deníček tam, zákulisní video onde a mně už se chce jen z plna hrdla ryčet: „Tak už to prostě vydejte!"

I kdyby vás ale Zaklínač nějakým záhadným způsobem míjel, tohle byste vidět měli. CGI trailery na tyhle hry vždycky patřily k absolutní špičce. Vždyť komu z vás v paměti neutkvěla vražda krále Demavenda na rozpadající se lodi? Nebo třeba Geraltův osamělý trénink v traileru na (nakonec nevydané) Rise of the White Wolf? Či jeho řádění v nedávném Killing Monsters?

Poslední upoutávka na Divoký hon, Night to remember, ale dává vzpomenout na úplně první trailer ze všech – ano, mám na mysli intro k prvnímu dílu, ve kterém Geralt lovil strigu. Takže šup zatemnit místnost a nasadit sluchátka, povolení tiše slintat uděleno.

Žádné spoilery tu nehrozí, jen názorná ukázka toho, co vědmákovo řemeslo obnáší. Pochopitelně tedy dojde na lektvary, cukající se medailony, stříbrné meče i zaklínačská znamení a dokonce i ta zpola odhalená bradavka se tu mihne.

Takže se račte pokochat s vědomím, že Zaklínač 3 se vám může v mechanikách PC, PS4 a Xbox One protáčet už příští týden v úterý, 19. května. A mně tedy opět nezbývá než zoufale bušit hlavou do monitoru a křičet: „Tak už to prostě vydejte!“

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z nového traileru na Zaklínače 3 běhá mráz po zádech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.