Do Heroes of the Storm míří noví hrdinové

Spuštění open bety a ostré start hry je již za dveřmi, vývojáři však nezahálejí a stihli předtavit i dva nové hrdiny, kteří se v Nexusu objeví již brzy. Na jejich představení plus spoustu dalších novinek, které na nás ve hře čekají, se můžete podívat na videích.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Prvním hrdinou, který se ve hře objeví, a to již zítra, bude blood elf Kael'thas Sunstrider ze série WarCraftu. Z informací týkajících se schopností hrdinů, které zveřejnil Heroes Nexus, to vypadá, že Kael'thas bude zřejmě assassin.

Další novou postavou bude rytířka Johanna, známá z Diabla III. Vzhledem k tomu, že na jejím vývoji tým stále pracuje, vyjde o něco později než výše zmíněný Kael'thas. Postava Johanny by měla být zaměřena na tankování. V případě obou nových charakterů již byly zveřejněny i jejich alternativní skiny, tedy 'Stormpunk Kael'thas' a 'Centurion Johanna'.

Představením dvou nových charakterů ve hře však příval novinek týkajících se Heroes of the Storm ještě nekončí. Hráči se dočkají i nových skinů a mountů, z nichž za zmínku stojí určitě mount v podobě cardbacku z Hearthstone nebo Illidan´s Nightmare.

V současné době se hra stále nachází ve fázi closed bety, open bety se však dočkáme již 20. května. Následný ostrý start hry můžeme očekávat již dva týdny po tom, a to 2. června.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Heroes of the Storm míří noví hrdinové

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.