Novinky v Lord of the Rings online v roce 2015

Po posledních rozšířeních světa LOTRO o Rohan, Helms Deep, Pelargir a nové hratelné rasy Beorning se v roce 2015 dočkáme oblastí Minas Tirith a Osgiliath.

LOTRO

LOTRO FOTO: Turbine

Osgiliath - vyjde na jaře 2015. Tento region bude zpočátku pro single player a vzápětí i jako PvMP mapa, která se díky prostředí bude hodně lišit od Ettenmoors. Instance budou tvořeny hlavně pro menší skupiny tří nebo šesti hráčů což je pro pohyb a koordinaci v městském prostředí ideální. S raidy se zatím nepočítá, ale časem možná nějaký přibude.

Minas Tirith - vyjde na podzim 2015 jako velký update. Více podrobností zatím oznámeno nebylo, ale určitě se můžeme těšit na spoustu zajímavých questů v tomto starobylém pevnostním městě.

S těmito updaty nedojde ke zvýšení maximálního levelu postav, jen u legendárních předmětů bude možno získávat zkušenosti i po dosažení maxima.

Turbine také oznámil, že připravuje epizodický obsah. Nejspíše půjde vždy o sérii questů, která nás zavede zpátky na známá místa a dozvíme se tak další střípky z historie Middle Earth.

Další velké a náročné změny budou technického rázu a to především stěhování EU serverů do Amsterodamu. Toto by mělo přinést zlepšení výkonu hry samotné. V rámci tohoto procesu dojde i ke sloučení některých herních serverů. Turbine slibuje dostatečné dlouhé období pro migraci.

 

Čeká nás tedy opět rok plný novinek a hlavně technických vylepšení pro všechny evropské hráče. Jakmile budou zveřejněny další podrobnosti, tak vás budeme informovat. Původní zprávu od producentky Atheny Peters najdete zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky v Lord of the Rings online v roce 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.