K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Novinky v Lord of the Rings online v roce 2015

Po posledních rozšířeních světa LOTRO o Rohan, Helms Deep, Pelargir a nové hratelné rasy Beorning se v roce 2015 dočkáme oblastí Minas Tirith a Osgiliath.

LOTRO

LOTRO FOTO: Turbine

Osgiliath - vyjde na jaře 2015. Tento region bude zpočátku pro single player a vzápětí i jako PvMP mapa, která se díky prostředí bude hodně lišit od Ettenmoors. Instance budou tvořeny hlavně pro menší skupiny tří nebo šesti hráčů což je pro pohyb a koordinaci v městském prostředí ideální. S raidy se zatím nepočítá, ale časem možná nějaký přibude.

Minas Tirith - vyjde na podzim 2015 jako velký update. Více podrobností zatím oznámeno nebylo, ale určitě se můžeme těšit na spoustu zajímavých questů v tomto starobylém pevnostním městě.

S těmito updaty nedojde ke zvýšení maximálního levelu postav, jen u legendárních předmětů bude možno získávat zkušenosti i po dosažení maxima.

Turbine také oznámil, že připravuje epizodický obsah. Nejspíše půjde vždy o sérii questů, která nás zavede zpátky na známá místa a dozvíme se tak další střípky z historie Middle Earth.

Další velké a náročné změny budou technického rázu a to především stěhování EU serverů do Amsterodamu. Toto by mělo přinést zlepšení výkonu hry samotné. V rámci tohoto procesu dojde i ke sloučení některých herních serverů. Turbine slibuje dostatečné dlouhé období pro migraci.

 

Čeká nás tedy opět rok plný novinek a hlavně technických vylepšení pro všechny evropské hráče. Jakmile budou zveřejněny další podrobnosti, tak vás budeme informovat. Původní zprávu od producentky Atheny Peters najdete zde.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky v Lord of the Rings online v roce 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Stealth mod ve Fallout 76 nám dá nevídané možnosti

20.06.2018 14:45 Absence NPC nám v žádném případě nezabrání kreativně využívat dostupné schopnosti.

CS:GO čeká velká změna

20.06.2018 13:47 Podle vývojářů jde o největší změnu od vydání v roce 2012.

Související:

Nejčtenější články

  1. Greedfall odhaluje své karty. Na co se můžeme těšit?

  2. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

  3. Bude Cyberpunk 2077 jako GTA? A co multiplayer?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.