ŽIVĚ: Odhalení Assassin’s Creed: Syndicate

Ubisoft zřejmě zareagoval na loňskou kritiku, kdy mu byla vytýkána absence ženských hrdinek ve hře. To se tentokrát změní a hra nabídne možnost zahrát si i za ženskou vražedkyni.

Assassin's Creed

Assassin's Creed FOTO: Ubisoft Entertainment

Ve hře, která se bude odehrávat v roce 1868 v Londýně, se objeví dvě hlavní postavy, sourozenci Jacob a Evie Fryeovi. Dočkáme se také přepracovaného soubojového systému a konečně i střelných zbraní.

Obě postavy se stanou součástí dění v podsvětí viktoriánského Londýna, větší prostor však bude věnován mužskému Jacobovi. Za něj si v průběhu hry zahrajete asi ze 75%, zbytek příběhu bude věnovát ženské hrdince Evie.

Mezi plněním jednotlivých misí bude možné mezi oběma postavami libovolně přepínat a prozkoumávat tak okolní svět. V Assassin’s Creed: Syndicate však bude s největší pravděpodobností chybět možnost zahrát si multiplayer.

Assassin's Creed Syndicate vyjde 23. října na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. PC verze se dočkáme letos na podzim, bližší datum ale zatím oznámeno nebylo.

Témata: Assassin's Creed
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ŽIVĚ: Odhalení Assassin’s Creed: Syndicate

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.