ŽIVĚ: Odhalení Assassin’s Creed: Syndicate

Ubisoft zřejmě zareagoval na loňskou kritiku, kdy mu byla vytýkána absence ženských hrdinek ve hře. To se tentokrát změní a hra nabídne možnost zahrát si i za ženskou vražedkyni.

Assassin's Creed

Assassin's Creed FOTO: Ubisoft Entertainment

Ve hře, která se bude odehrávat v roce 1868 v Londýně, se objeví dvě hlavní postavy, sourozenci Jacob a Evie Fryeovi. Dočkáme se také přepracovaného soubojového systému a konečně i střelných zbraní.

Obě postavy se stanou součástí dění v podsvětí viktoriánského Londýna, větší prostor však bude věnován mužskému Jacobovi. Za něj si v průběhu hry zahrajete asi ze 75%, zbytek příběhu bude věnovát ženské hrdince Evie.

Mezi plněním jednotlivých misí bude možné mezi oběma postavami libovolně přepínat a prozkoumávat tak okolní svět. V Assassin’s Creed: Syndicate však bude s největší pravděpodobností chybět možnost zahrát si multiplayer.

Assassin's Creed Syndicate vyjde 23. října na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. PC verze se dočkáme letos na podzim, bližší datum ale zatím oznámeno nebylo.

Témata: Assassin's Creed
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ŽIVĚ: Odhalení Assassin’s Creed: Syndicate

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.