Dishonored 2, čtvrtý Fallout nebo nový DooM? E3 je za rohem

S blížící se konferencí E3 se množí spekulace ohledně dvou dlouho očekávaných her, konkrétně Dishonored 2 a Fallout 4. Nyní se konečně začíná rýsovat, čeho všeho bychom se mohli dočkat. A zprávy to jsou jak dobré, tak i špatné.

Dishonored

Dishonored FOTO: Bethesda Softworks

Počáteční spekulace hovořily o pokračování Dishonored, podle spekulací zahraničních serverů by se však měl na letošní E3 konferenci objevit jen krátký teaser ze druhého dílu, důvodem by mohlo být více času potřebného k dokončení hry.

Je však také možné, že se namísto úplně nového dílu dočkáme vydání definitivní edice Dishonored v remasterované verzi pro PlayStation 4 a Xbox One, oficiálně ale zatím nic potvrzené není.

Další spekulací, týkající se konference E3 je odhalení Fallout 4. Po 20 až 30 minutovém představení hry za zavřenými dveřmi pouze pro pár vyvolených by mohl být přímo na konferenci veřejnosti představen alespoň trailer hry, na kterém měl údajně pracovat tým režiséra Guillerma de Tora.

Přestože se jedná pouze o spekulace zahraničních serverů, je pravděpodobné, že se na E3 oznámení čtvrtého dílu této slavné RPG série opravdu objeví. Indicí z různých zdrojů je k tomu více než dost.

Fanoušcí FPS her očekávají rovněž jakékoliv bližší informace o novém díle legendárního DooMu, který byl poprvé představen na loňském Quakeconu. My ostatní, kteří jsme na něj nezavítali, jsme se zatím dočkali pouze krátkého teaseru. Třeba to letošní E3 napraví.

Témata: Dishonored
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dishonored 2, čtvrtý Fallout nebo nový DooM? E3 je za rohem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.