Známe čtvrtý HoN tým, který si zahraje na Dreamhacku

Před pár okamžiky se dohrálo finále čtvrtého kvalifikačního kola pro nadcházející Dreamhack. Utkali se v něm Bad Monkey Gaming a Reason Gaming.

Heroes of Newerth

Heroes of Newerth FOTO: S2 Games

Předposlední kvalifikační turnaj, pomocí kterého se mohou týmy podívat do Jönköpingu na nadcházející Dreamhack se právě dohrál. BMG, Sync a top 6 týmů z Offseason kvalifikace se po dobu pěti týdnů utkávaly nejprve mezi sebou a poražení poté společně s vítězi týdenního 5v5 Cupu o kompletně hrazenou účast na DHS15.

Dnešní čtvrté kvalifikační kolo nemělo jasného favorita, přesto ale nikoho nepřekvapilo, že se do finále po boku Reason Gaming probojoval také tým Bad Monkey Gaming. Přestože BMG mají na svém kontě již mnoho výher v rozličných turnajích, včetně 1. místa v HoN Tour Season 1 Playoff, štěstí jim prozatím nepřálo a museli se o účast na DH pokoušet počtvrté.

Ani ve finále nebylo jednoznačně jasné, kdo se stane vítězem. Po mnoha zvratech v obou hrách Real Gaming porazili Bad Monkey Gaming 2 - 0 a nechali jim tak poslední možnost, jak se příští týden na DHkvalifikovat. Jak uvedl [Rea]Nir v rozhovoru s komentátory turnaje bezprostředně po výhře, v prvních chvílích druhé hry si mysleli, že nemají šanci vyhrát. Přiznal také, že takhle dobře doposud proti BMG nehráli a výhru přičetl skvělé morálce týmu.

Na Dreamhack Summer 2015 se prozatím kvalifikovali 

1. Fresh

2. Sync eSports

3. Nullstone Gaming

4. Reason Gaming

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe čtvrtý HoN tým, který si zahraje na Dreamhacku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.