Akční RPG Umbra zkusí své štěstí na Kickastarteru

SolarFall Games před dvěma dny představili trailer z jejich chystaného RPG Umbra. Video má nalákat hráče k podpoření hry na Kickstarteru, kde se od 13. května vývojáři pokusí vybrat zdroje pro financování své hry.

Umbra

Umbra FOTO: SolarFall Games

Post apokalyptické fantasy RPG Umbra, poprvé představené v roce 2011 malou skupinou indie developerů, poběží na CryEngine 3. Interface i některé lokace značně připomínají vkusný a jednoduchý styl Diabla, naštěstí se jej ale nesnaží kopírovat a přináší také něco svého. Kromě klasických zásobníků na manu a hp si hráč musí hlídat také staminu, potřebnou pro rychlý únik či kladení pastí. Přijemnou novinkou je vzájemné působení elementů při kouzlech. Pokud se rozhodnete použít ohnivý spell na vodě, jeho efekt bude omezen, stejně tak jako následné hoření v místě útoku, ke kterému docházi na zemi. Elektrický útok naopak ve vodním prostředí přeskočí na okolní nepřátelské jednotky. 

Umbra nabídne boj proti velkým organizovaným skupinám nepřátel, které budou díky AI platformě Kythera dynamičtější, inteligentnější a reálnější. Stejně jako v Diablu nebude chybět ani rozbitné prostředí a výroba předmětů. Těšit se můžete i na střídání dne a noci se změnami počasí a příjemný soundtrack. Ten si můžete poslechnout již nyní zde:

Úvodní melodie k novému RPG Umbra

Svou kampaň na Kickstarteru, kde je projekt založen od roku 2012, Umbra odstartuje 13. května. Prozatím zde najdete kromě soundtracku a informací také možnost si demo verzi hry zdarma stáhnout.

Témata: Umbra
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Akční RPG Umbra zkusí své štěstí na Kickastarteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.