Garena převzala Heroes of Newerth

Včera jsme vás informovali o chystaném obřím patchi pro HoN. Ukázalo se, že tvůrci chystali něco daleko většího. Garena, stojící za masivním úspěchem HoNu v Asii, se stala novým majitelem Heroes of Newerth.

Heroes of Newerth přešel pod Frostburn Studios

Heroes of Newerth přešel pod Frostburn Studios FOTO: Frostburn Studios

Frostburn Studios, nově vzniknuvší společnost, je počínaje dnešním dnem developerem pro Heroes of Newerth. Garena předala otěže své odnoži Frostburn Studios a nadále bude zastávat roli strategického poradce týmu. Kromě nových talentovaných profesionálů bude na co nejlepším herním prožitku pracovat i původní skupina vývojářů stojících za Honem. Ta přešla v celém svém rozsahu pod Frostburn Studios a tak se hráčů změna ve vedení dotkne naprosto minimálně. Při této příležitosti si naopak užijí obří patch s mnoha změnami, jež hru posunou na novou úroveň. Ta se bude dle slov současných developerů stále zlepšovat.

Jak uvedl vedoucí studia Brad Bower, lidé z Frostburn Studios jsou nadšeni z toho, že Heroes of Newerth našel domov pod jejich střechou. Zároveň se těší na spolupráci s Garenou, která má dlouhý seznam úspěchů v pomoci dosáhnutí plného potenciálu mnoha herních titulů, při současném zachování základních hodnot a ducha každé z her.

"Po spolupráci s Garenou a sledování úspěchu, který měl HoN v jihovýchodní Asii si nemohu být jistější jeho budoucností" řekl Marc DeForst, CEO S2 Games, jež HoN před pěti lety přivedly na trh. "Heroes of Newerth bude navždy mít zvláštní místo v mém srdci a vím, že oddaný tým v Frostburn Studios bude nadále hře dávat lásku a vášeň, kterou si zaslouží."

Po dobytí asijské herní scény a 30 milionech registrovaných hráčů se nyní Heroes of Newerth chce zaměřit na scénu americkou a evropskou, takže se kromě změn v samotné hře můžeme také těšit na ještě větší množství turnajů, cen a soutěží.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Garena převzala Heroes of Newerth

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.