Nové informace o multiplayeru Star Wars: Battlefront

Vydání GTA V je úspěšně za námi a náruživí hráči se už těší na další hit letošního roku, kterým je Star Wars: Battlefront. Co nám nabídne?

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront FOTO: DICE

Vývojáři z DICE potěšili fanoušky ságy a při příležitosti Star Wars Day 4. května prozradili, kolik map nabídne multiplayer hry. Bude jich celkem 12 a souboje se budou odehrávat na ikonických místech, jako je Tatooine, Endor nebo ledová planeta Hoth.

Mezi tyto mapy nejsou započítány mapy určené na kooperativní mise ani mapy na hru pro jednodo hráče, očekává se ale, že jelikož má kampaň kopírovat nejdůležitější momenty z celé filmové ságy, mnoho map bude v single a multiplayeru podobných.

Některé mapy budou zaměřeny na pěší boj, jiné prověří vaše zkušenosti v ovládání těžkých strojů či vás posadí do kokpitu stíhačky Republiky nebo Impéria. 

Nutno dodat, že oněch 12 map bude tvořit pouze základ hry a řada dalších map přijde v několika vlnách formou DLC, jak mají distributoři v EA ve zvyku...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nové informace o multiplayeru Star Wars: Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.