Další DLC do Dragon Age: Inquisition je na cestě. Co nabízí?

Třetí díl populárního RPG Dragon Age se dočká dalšího přídavku. Ten nás čeká již zítra za velice příznivou cenu - zdarma.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: BioWare

DLC s názvem Dragonslayer do hry přidá jednu novou lokaci Ferelden Castle. Objeví se také nová trojice hratelných postav, tedy Skywatcher, královna nájezdníků z Východních moří Isabela, která je dobře známá všem hráčům druhého dílu, a virtuóz Zither, kterého BioWare představil už před měsícem. Dočkáme se také silného protivníka v podobě dalšího draka.

Nově bylo i stanoveno datum vydání DLC Jaws of Hakkon pro na Xbox 360, PS3 a PS4. Dočkáme se ho 26. května. V něm se vyparvíme po stopách posledního inkvizitora v hondbě za mocným drakem. Novou lokací na jihu Thedasu bude v DLC divočina obývaná lovci, kteří si říkají Avvaři.

Oficiální popisek dodatku na Originu láká na dobrodružství, odehrávající se souběžně s hlavním příběhem Dragon Age: Inquisition, na jehož konci hráči obdrží legendární výbavu a postaví se starodávnému bohu války. Souvislost s hlavním dějem? Takřka nulová.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další DLC do Dragon Age: Inquisition je na cestě. Co nabízí?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.