Další DLC do Dragon Age: Inquisition je na cestě. Co nabízí?

Třetí díl populárního RPG Dragon Age se dočká dalšího přídavku. Ten nás čeká již zítra za velice příznivou cenu - zdarma.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: BioWare

DLC s názvem Dragonslayer do hry přidá jednu novou lokaci Ferelden Castle. Objeví se také nová trojice hratelných postav, tedy Skywatcher, královna nájezdníků z Východních moří Isabela, která je dobře známá všem hráčům druhého dílu, a virtuóz Zither, kterého BioWare představil už před měsícem. Dočkáme se také silného protivníka v podobě dalšího draka.

Nově bylo i stanoveno datum vydání DLC Jaws of Hakkon pro na Xbox 360, PS3 a PS4. Dočkáme se ho 26. května. V něm se vyparvíme po stopách posledního inkvizitora v hondbě za mocným drakem. Novou lokací na jihu Thedasu bude v DLC divočina obývaná lovci, kteří si říkají Avvaři.

Oficiální popisek dodatku na Originu láká na dobrodružství, odehrávající se souběžně s hlavním příběhem Dragon Age: Inquisition, na jehož konci hráči obdrží legendární výbavu a postaví se starodávnému bohu války. Souvislost s hlavním dějem? Takřka nulová.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další DLC do Dragon Age: Inquisition je na cestě. Co nabízí?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.