Warhammer 40,000: Regicide již dnes v Early Access verzi na Steamu

Regicide je adaptací na původní stejnojmennou deskovou strategickou hru na šachovém principu. Zasazená do prostředí Warhammer 40,000 hra kombinuje strategii deskových her s dynamikou taktických abilit.

Warhammer 40,000: Regicide

Warhammer 40,000: Regicide FOTO: Hammerfall Publishing

Hammerfall Publishing dnes vypustili na Steam Early Access verzi nové strategie Warhammer 40,000: Regicide ze světa Warhammeru, od Games Workshop. Regicide mísí postavy, ability a prostředí Warhammeru a kombinuje je s mixem tradiční strategie a akčními prvky. Společně s předběžným přístupem fanouškům série Hammerfall Publishing představili úvodní video ze single-player kampaně. 

Video uvádí rozvětvenou kampaň s názvem Blood Angels, ve které najdete 50 misí doplněných příběhem, jehož vypravěčem je herec Brian Dobson. Ten se proslavil především svou spoluprací na sérii  Dawn of War. Kampaň bude odemykána postupně v několika fázích předběžného přístupu.

V polovině tohoto roku tvůrci slibují také verzi pro mobilní zařízení, která umožní hrát zápasy mezi jednotlivými platformami pomocí sjednoceného multiplatformového herního účtu. Warhammer 40,000: Regicide pořídíte s 10% slevou za 13,49€

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Warhammer 40,000: Regicide již dnes v Early Access verzi na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.