Češi natočili unikátní video: GTA 2 naživo

Češi jsou národ tvořivý a vynalézavý. Kdo by na tento obecně známý fakt zapomněl, dnes si jej může připomenout netradiční formou - videem z GTA 2.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Skupinka Čechů pod vedením režiséra Vojty Paula natočila opravdový unikát - vlastní verzi stařičkého Grand Theft Auto 2. Nejedná se ale o let's play a podobný druh videí, vše je reálné a živé. Až na výbuchy a střelbu, samozřejmě.

Video vzniklo ve Valašském Meziříčí a natočeno bylo pomocí kvadrokoptéry. Během dvou dní jej vidělo téměř 300 tisíc lidí a informovaly o něm už některé zahraniční servery.

Video je natočeno tak věrně, že se pamětníkům vybaví dlouhé hodiny strávené u druhého dílu jedné z nejúspěšnějších sérií na světě, ostatně, posuďte sami.

Všem aktérům videa se povedla opravdu skvělá práce. Považte, kdy jindy vzdát vývojářům z Rockstar Games poctu, než chvíli po vydání pátého dílu, který má skvěle nakročeno k tomu, stát se hrou roku 2015?

Témata: Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Češi natočili unikátní video: GTA 2 naživo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.