Češi natočili unikátní video: GTA 2 naživo

Češi jsou národ tvořivý a vynalézavý. Kdo by na tento obecně známý fakt zapomněl, dnes si jej může připomenout netradiční formou - videem z GTA 2.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Skupinka Čechů pod vedením režiséra Vojty Paula natočila opravdový unikát - vlastní verzi stařičkého Grand Theft Auto 2. Nejedná se ale o let's play a podobný druh videí, vše je reálné a živé. Až na výbuchy a střelbu, samozřejmě.

Video vzniklo ve Valašském Meziříčí a natočeno bylo pomocí kvadrokoptéry. Během dvou dní jej vidělo téměř 300 tisíc lidí a informovaly o něm už některé zahraniční servery.

Video je natočeno tak věrně, že se pamětníkům vybaví dlouhé hodiny strávené u druhého dílu jedné z nejúspěšnějších sérií na světě, ostatně, posuďte sami.

Všem aktérům videa se povedla opravdu skvělá práce. Považte, kdy jindy vzdát vývojářům z Rockstar Games poctu, než chvíli po vydání pátého dílu, který má skvěle nakročeno k tomu, stát se hrou roku 2015?

Témata: Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Češi natočili unikátní video: GTA 2 naživo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.