Novinky z Newerthu: HoNiversary, komunitou zvolená mapa Capture The Flag a Parallax the Artificer

12. Května oslaví Heroes of Newerth pět let své existence. S2 si dali záležet a při této příležitosti představili patch 3.7, který kromě CTF mapy a nového hrdiny Parallaxe přinese i nový farmící předmět a doposud největší změny týkající se mnoha aspektů hry.

Heroes of Newerth slaví 5. výročí

Heroes of Newerth slaví 5. výročí FOTO: S2 Games

Oslavu pátých narozenin HoNu pojali S2 opravdu velkolepě a tak poslední patch přinesl mnoho novinek. První z nich je nový ranged caster s masivní damage v late game, Parallax. Za hrdinu si můžete zahrát ve třech líbivých verzích Parallax, Thai Warrior Parallax, nebo High Priestess Parallax. Tvůrci dokázali, že se za oněch pět let opravdu posunuli a od prostého přidávání nových hrdinů do hry se dostali, mimo klasického traileru a hero spotlightu, k opravdu poutavé prezentaci pomocí komiksu.

 Komiksové představení Parallaxe

Součástí patche je i nová mapa Capture the Flag. Ta byla HoN komunitou zvolena za vítěze soutěže Sol's Theatre Submission 2014 a vytvořila ji dvojice HyperXewl and Kawaiiiii. Jak již název napovídá, cílem je ukrást pět vlajek nepřátelského týmu a zabránit  odcizení té své. Jako většina alternativních map, i tato hráče láká na svižnější gameplay a adrenalin, který v prvních minutách klasických her chybí.

Úpravy se dočkal i samotný gameplay. Vítanou změnou je možnost nastavení Smartcastingu, díky kterému bude možné používat ability již stiskem hotkeye, bez nutnosti následovného kluknutí pro samotné provedení. V budoucnu S2 slibují také chytrý Self-casting. Multi-Unit Control AI nabídne možnost volby mezi automatickým a manuálním řízením ovládaných jednotek, které tak nebude nutné posílat zvlášt na každý cíl. Jednotky budou hrdinu následovat, útočit na jeho cíle a automaticky používat své ability. Přibyl také nový farmící předmět Merrick's Bounty, který každých 10 vteřin získá charge. Ten se po zabití nepřátelské jednotky promění v 10 goldů a spustí 30 sekundový cooldown. Posledními změnami ve hře jsou snížení balanc hrdinů, předmětů, MMR pro hráče v kategorii 1800-2000 a ztráta 1% MMR za každý den bez hry po 10 dnech nehraní. Toto se týká pouze hráčů do 1800 MMR. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky z Newerthu: HoNiversary, komunitou zvolená mapa Capture The Flag a Parallax the Artificer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.