Euro Truck Simulator 2 se rozroste o mapu Skandinávie

Už jsou to sice víc než dva roky, kdy jsme opět usedli za volant kamiónu v Euro Truck Simulator 2, ale čeští vývojáři z SCS Software nelení a stále pilně pracují na dodatečném obsahu. Po východní Evropě nyní zamíříme na sever.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 FOTO: SCS Software

Jak prozrazuje stránka na Steamu, DLC s prostým názvem Scandinavia rozšíří základní hru o 27 měst a kilometry silnic a dálnic napříč Dánskem, Norskem a Švédskem. Můžeme se těšit na Stockholm, Malmö, Göteborg, Kodaň, Oslo nebo Aalborg. Země tisíce jezer se ale v tomto rozšíření bohužel nedočkáme.

Kromě rozšířené mapy nabídne Scandinavia i vylepšení grafiky, konkrétně denního cyklu a počasí; rozmanité prostředí, hustými lesy a jezery počínaje a dlouhými tunely s křižovatkami uvnitř konče; přes 80 nových typů nákladu nebo rozšířený seznam AI řidičů.

Scandinavia má naplánované už na příští týden, konkrétně čtvrtek 7. května a vyjde vás na 18 euro. V případě, že si DLC přeobjednáte nebo koupíte během prvního týdne, SCS vám navíc přihodí ještě miniaturní DLC Viking Paint Jobs.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Euro Truck Simulator 2 se rozroste o mapu Skandinávie

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.