Euro Truck Simulator 2 se rozroste o mapu Skandinávie

Už jsou to sice víc než dva roky, kdy jsme opět usedli za volant kamiónu v Euro Truck Simulator 2, ale čeští vývojáři z SCS Software nelení a stále pilně pracují na dodatečném obsahu. Po východní Evropě nyní zamíříme na sever.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 FOTO: SCS Software

Jak prozrazuje stránka na Steamu, DLC s prostým názvem Scandinavia rozšíří základní hru o 27 měst a kilometry silnic a dálnic napříč Dánskem, Norskem a Švédskem. Můžeme se těšit na Stockholm, Malmö, Göteborg, Kodaň, Oslo nebo Aalborg. Země tisíce jezer se ale v tomto rozšíření bohužel nedočkáme.

Kromě rozšířené mapy nabídne Scandinavia i vylepšení grafiky, konkrétně denního cyklu a počasí; rozmanité prostředí, hustými lesy a jezery počínaje a dlouhými tunely s křižovatkami uvnitř konče; přes 80 nových typů nákladu nebo rozšířený seznam AI řidičů.

Scandinavia má naplánované už na příští týden, konkrétně čtvrtek 7. května a vyjde vás na 18 euro. V případě, že si DLC přeobjednáte nebo koupíte během prvního týdne, SCS vám navíc přihodí ještě miniaturní DLC Viking Paint Jobs.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Euro Truck Simulator 2 se rozroste o mapu Skandinávie

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.