DISKUZE K ČLÁNKU Tanky od Obsidianu, Armored Warfare přecházejí do Early Access přístupu

Když před více než rokem oznámilo studio Obsidian Entertainment Armored Warfare, velká část herního světa jen podivně kroutila hlavou. Studio, které stojí za takovými RPG ikonami jako například KotOR II, Fallout: New Vegas nebo v poslední době velmi kladně přijatém Pillars of Eternity, se najednou pouští do online tankového simulátoru? Jestli vše klape jak má, se dozvíme již za měsíc, kdy startuje první Early Access testování a hra se dostane k mnohem více lidem.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.