Tanky od Obsidianu, Armored Warfare přecházejí do Early Access přístupu

Když před více než rokem oznámilo studio Obsidian Entertainment Armored Warfare, velká část herního světa jen podivně kroutila hlavou. Studio, které stojí za takovými RPG ikonami jako například KotOR II, Fallout: New Vegas nebo v poslední době velmi kladně přijatém Pillars of Eternity, se najednou pouští do online tankového simulátoru? Jestli vše klape jak má, se dozvíme již za měsíc, kdy startuje první Early Access testování a hra se dostane k mnohem více lidem.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Předběžný přístup bude rozdělen do tří verzí. Základní verze s názvem Soldier of Fortune vyjde na 14 eur a bude obsahovat vše potřebné ke správnému začátku. Druhá verze s názvem Mercenary Commander stojí 28 eur a bude obsahovat stejné věci, jako předchozí verze, ale ve větším počtu + speciální vozidlo a ikonku. Na konec tu máme Lord of War verzi, která vás vyjde na 65 eur. A co za tuto částku dostanete? Kromě všeho z předchozí edice taktéž ve větším počtu, dostanete i nášup několika obrněných monster, namátkou třeba MBT-70 nebo BMPT „Terminator“.

Pokud ale nechcete za Early Access přístup platit, nezoufejte. Obsidian by měl pořádat mnoho soutěží, ve kterých budete mít šanci získat přístup do testování, ale už bez počátečních bonusů, za které si musíte zaplatit.

„Tohle je naše první šance ukázat hru většímu publiku, aby nám pomohli opravit a vyleštit hru do perfektního stavu,“ řekl v tiskové zprávě Feargus Urquhart, zakladatel a ředitel Obsidian Entertainment.

V prvním Early Access testovaní se můžeme těšit na PvP bitvy na čtyřech mapách s odlišnými klimatickými podmínkami. Celkem bude připraveno 38 moderních obrněných vozidel, které budou rozdělený do 6 skupin. Ve hře najdete velké bitevní tanky, lehké tanky, stíhače tanků nebo dělostřelectvo. Takže nezapomeňte, 27. května – spuštění Early Access verze Armored Warfare.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tanky od Obsidianu, Armored Warfare přecházejí do Early Access přístupu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.