DiRT RALLY je dostupný v Early Access verzi na Steamu

Příznivci Rallye zpozorněte. Codemasters zvou hráče na nejnovější kousek ze slavné série DiRT. Jejich nejčerstvější počin DiRT Rally si již nyní můžete zahrát na Steamu a to prozatím pouze s předběžným přístupem.

DiRT Rally

DiRT Rally FOTO: Codemasters

DiRT Rally při svém vydání představil 17 oldschoolových i současných aut společně s 36 oblastmi rozléhajícími se napříč třemi různými světovými klimaty od Walesu, přes Monte Carlo až po Řecko. Velice milou zprávou je příslib postupného vydávání neplaceného herního obsahu, nových vozidel, lokací a herních módů pro co nejlepší prožitek z offroadového závodění.  Cílem Codemasters bylo hráčům přinést realistickou, zábavnou závodní hru. Oproti minulým dílům DiRT série se tedy vývojáři posunuli na zcela novou úroveň realismu a kompletně překopali simulaci i modely řízení tak, aby co nejlépe vystihli individuální pocit z každého vozu, řítícího se po nerovném povrchu v různých podmínkách. Podařilo se jim zachytit esenci toho, co dělá rallye tak poutavou; vymáčknutí maxima ze závodního vozu, balanc mezi nebezpečnou rychlostí po nerovném terénu a udržením vozu na cestě s myšlenkou toho, že jeden náraz může nenávratně zamávat vaším časem. DiRT Rally testuje řidičské schopnosti a na oplátku poskytuje opravdu lákavý gameplay.

Pokud hru zakoupíte v Early Access, můžete se těšit například na BMW M3 Evo, Audi Quattro S1, Lancia Delta HF Integrale, nebo třeba Subaru Impreza. Nejhranějším vozem doposud je překvapivě Mini Cooper S. Budete také moci najmout až čtyři mechaniky, kteří se budou o vaše vozy starat mezi závody, včetně nutných oprav, které budou díky realistickému modelu poškození opravdovou nutností. Chybět nebudou ani denní, týdení a měsíční výzvy proti hráčům z celého světa a to bez nutnosti být online ve stejnou dobu. Samozřejmostí je také tuning a různá vylepšení vozů, které si budete moci nastavit přesně podle potřeb svého herního stylu, tratě a počasí. 

Hru nyní zakoupíte s 10% slevou za 26,99€

Témata: DiRT Rally
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DiRT RALLY je dostupný v Early Access verzi na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.