V novém traileru na Batman Akrham Knight se ukazují staré známé tváře

Nový trailer odhaluje staré známé tváře z Batman universa, o kterých jsme doposud stoprocentně nevěděli, že se v budoucí hře s podtitulem Arkham Knight ukáží v hratelné podobě. Pomocí takzvaného módu „Dual Play“ si budete moct kromě Batmana samotného, zahrát také za Robina, Nightwinga nebo Catwoman.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

Díky módu Dual Play si hráči budou moct přepínat mezi postavami, a to i v boji, jak informovali Rocksteady v tiskové zprávě. Dále jste v traileru mohli zahlédnout Azraela, který se dal potkat už v Batman: Arkham City.

Třetí a poslední Batman od Rocksteady by měl vyjít 23. června 2015 na PC a konzole Playstation 4 a Xbox One. Jako na jednu z hlavních novinek, se kromě nextgen grafiky, můžeme těšit na Batmobil, se kterým se nově budeme moct prohánět po ulicích Gothamu a ochraňovat jeho občany před gangstery a padouchy včele se Scarecrowem.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém traileru na Batman Akrham Knight se ukazují staré známé tváře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.