Víkend ve znamení roguelike a jarních slev

Jaro je tady. Pro mnohé z nás žádná novinka, pro zaryté hráče příležitost k výhodným nákupům. Ty poskytuje v rámci slev Gamersgate.com. Pozadu ale nezůstává ani Steam.

Steam

Steam FOTO: Valve

U Steamu se bohužel nedá hovořit o jarních slevách tak, jak je známe z jiných ročních období. Místo toho jsme se ale dočkali víkendové slevy na tituly ze subžánru roguelike, a některé jsou opravdu lákavé. 

Kromě známých a oblíbených titulů jako Rogue Legacy, Desktop Dungeons, FTL, Risk of Rain, Don't Starve a dalších jsme se dočkali i slev na relativně nové tituly. Fanoušci postapokalyptického žánru si mohou dopřát NEO Scavenger s 33% slevou, za zmínku také stojí Sunless Sea se slevou 20% či Dungeonmans s 25% slevou.

Obsáhlejší nabídku slev poskytuje v rámci jarních výprodejů autorizovaný obchod Gamersgate.com, kde se slevy průběžně aktualizují. Za zmínku stojí také probíhající Humble Origin Bundle, který za necelých pět dolarů nabízí první dva díly Dragon Age, Plants vs. Zombies: Garden Warfare či vynikající Command & Conquer: Generals s datadiskem Zero Hour.

Témata: Steam
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Víkend ve znamení roguelike a jarních slev

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.