Jak vypadá nový Mad Max? Podívejte se

Kultovní legenda filmové postapokalyptického žánru se za několik měsíců dostane i na naše konzole a počítače. Podívejte se, jak se bude hrát.

Mad Max

Mad Max FOTO: Warner Bros

Gameplay trailer pprvé ukázal několik mechanismů, které můžeme ve hře očekávat. Kromě jiného ale disponuje zejména líbivou grafikou, která neubírá na "kráse" drsného světa tak, jak ho známe z filmové trilogie.

V tuto chvíli se zdá, že hra bude obsahovat vše, co od ní řada hráčů zejména staršího ročníku očekává. Nekonečné pláně mrtvého světa, pěstní souboje, automobilové honičky a jako přídavek dostaneme i města a možnost poskládat si vlastní auto. A to je, jak každý správný fanoušek ví, alfou a omegou celého zničeného světa.

Hra vychází 4. září v Evropě na PC, PlayStation 4, Xbox One a Steam OS. Pokud si hru předobjednáte, dostanete speciální kit pro auto s názvem The Ripper. Ten bude mít vylepšený V8 motor, lepší výfukový systém, speciální pneumatiky, vyztužené rámy a sportovní odpružení, takže ideální auto do zpustošeného světa Mad Maxe.

 

Témata: Mad Max
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak vypadá nový Mad Max? Podívejte se

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.