Galactic Civilizations III má datum vydání

Legendární série Galactic Civilizations z dílny Stardock hráčům po několika měsících testovací verze konečně přinese ostrý start. Vydání se dočkáme už v květnu.

Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III FOTO: Stardock

Třetí díl Galactic Civilizations je ve vývoji už od roku 2013 a první testovací alfa byla vypuštěna v březnu minulého roku. Během té doby na hře odvedl Stardock kus práce, v srpnu uvolnil betu včetně Early Access přístupu na Steamu a o dva měsíce později do hry přidal dlouho očekávané možnosti diplomacie.

V lednu letošního roku do hry přibyly vesmírné bitvy a nyní jsme se dočkali i pirátských základen, lepší umělé inteligence a vylepšené optimalizace. S posledním patchem přišla také řada oprav více či méně závažných chyb.

Tím ale beta hry v programu Early Access pomalu končí. Hra oficiálně vyjde už 14. května, a to za cenu 45,99€. V průběhu posledního roku ale bylo na třetí díl mnoho slevových akcí a při té největší se dala pořídit i za polovinu ceny. S největší pravděpodobností se ale dočkáme nějaké slevy na Steamu při spuštění hry, případně v letních slevách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Galactic Civilizations III má datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.