World of Warcraft si nyní díky WoW Tokenům můžete zahrát i zdarma

WoW Tokeny se staly novým herním předmětem, umožnujícím hráčům mezi sebou jednoduše a bezpečně směňovat goldy a herní čas. Pokud vám tedy nedělá problém nafarmit pár tisíc goldů, můžete od vydání příštího patche hrát zdarma, nebo na hraní i vydělávat.

Za WoW Tokeny půjde od vydní nového patche pořídit herní čas

Za WoW Tokeny půjde od vydní nového patche pořídit herní čas FOTO: Reprofoto YouTube

Hráči si budou moci Wow Tokeny pořídit přes herní Shop za reálné peníze, poté jej prodat přes aukci výměnou za goldy a to za momentální tržní cenu. Když hráč zakoupí WoW Token z aukčního domu, Token se změní na Soulbound a je možné jej proměnit v 30 dní herního času.

Jak si tedy WoW Tokeny za goldy pořídit? V aukčním domě najděte záložku Game Time a Token zakupte za zobrazenou výkupní cenu. Na Tokeny není možné v aukci přihazovat. 

Pokud naopak chcete WoW Token prodat, po vložení do aukce se zobrazí částka goldů kterou prodejce obdrží, pokud si jeho Token někdo koupí. Tuto částku obdrží nehledě na to, jakým směrem se mezitím pohne tržní cena.

Blizzard velice elegantně zabil dvě mouchy jednou ranou a vytvořil bezpečný systém, skrz který hráčům s velkým množstvím goldů umožnil pokrýt náklady na čas, který v placeném herním světe stráví a zároveň umožnil legální cestou nakoupit goldy některým majetným a netrpělivým hráčům. Tímto krokem Blizzard pravděpodobně hodně zamává černým trhem, na kterém se doposud goldy hojně prodávaly, stejně jako tomu bylo v případě eliminace masivního prodeje postav sjednocením herních účtů pod battle net.

Tokenů se hráči dočkají v nejnovějším očekávaném patchi, mezitím Blizzard hráčům představil FAQ ohledně celého systému prodeje. Zatím není známá cena, za kterou se herní čas bude prodávat, víme ale, že tokenům nevyprší datum pro použití a aukce nebude vyžadovat vklad ani poplatek za uskutečnení transakce.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft si nyní díky WoW Tokenům můžete zahrát i zdarma

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.